Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.09.2017, 12:18

Шкільний сайт

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші олімпійці

2016 - 17 н. р.

За підсумками ІІ етапу предметних олімпіад учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали 20 призових місць. 

Наші учні - переможці та призери ІІ районного етапу 

Всеукраїнських предметних олімпіад 2016–17 н. р.

Історія

ІІ місце – Колот Тетяна Анатоліївна, 10 клас

ІІІ місце – Шарапова Наталія Вікторівна, 11 клас

Трудове навчання

ІІ місце – Греян Ані Артемівна, 11 клас

ІІІ місце – Колот Тетяна Анатоліївна, 10 клас

ІІІ місце – Ругіна Анна Сергіївна, 9 клас

ІІІ місце – Сергієнко Владислав Миколайович, 8 клас

Інформаційні технології

ІІ місце – Горбань Інна Романівна, 9 клас

ІІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

Математика

ІІІ місце – Іщенко Сергій Віталійович, 7 клас

Екологія

ІІ місце – Ляшенко Ярослав Володимирович, 11 клас

ІІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

Правознавство

ІІ місце – Греян Ані Артемівна, 11 клас

Біологія

ІІ місце – Мироненко Анна Олегівна, 11 клас

ІІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

Англійська мова

ІІІ місце – Горбань Інна Романівна, 9 клас

Географія

І місце – Мироненко Анна Олегівна, 11 клас

ІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

ІІІ місце – Мироненко Аліна Олегівна, 8 клас

ІІІ місце – Горбань Інна Романівна, 9 клас

Хімія 

ІІ місце – Іщенко Сергій Віталійович, 7 клас

 

 

2015 - 16 н. р.

За підсумками ІІІ (обласного) етапу предметних олімпіад Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримала 1 призове місце:

Географія

ІІІ місце - Горбань Інна - 8 клас

Учитель - Красножон Г. В.

За підсумками ІІ етапу предметних олімпіад учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали 19 призових місць. 

Наші учні - переможці та призери ІІ районного етапу 

Всеукраїнських предметних олімпіад 2015–16 н. р.

Англійська мова

Семенюта Анна Романівна, 9 клас - ІІ місце

Вакуленко Юрій Миколайович, 11 клас - ІІІ місце

Економіка

Майданюк Наталія Вікторівна, 10 клас - ІІІ місце

Астрономія

Мироненко Анна Олегівна, 10клас - ІІІ місце

Кірій Єлизавета Станіславівна, 11 клас - ІІІ місце

Правознавство

Греян Ані Артемівна, 10 клас - ІІ місце

Хімія

Колот Тетяна Анатоліївна, 9 клас - І місце

Мироненко Анна Олегівна, 10 клас - ІІ місце

Біологія

Кірій Єлизавета Станіславівна, 11 клас - І місце

Мироненко Анна Олегівна, 10 клас -  ІІ місце

Географія

Горбань Інна Романівна, 8 клас - І місце

Майданюк Наталія Вікторівна, 10 клас - ІІ місце

Історія

Колот Тетяна Анатоліївна, 9 клас - ІІІ місце

Трудове навчання

Колот Тетяна Анатоліївна, 9 клас - ІІ місце

Кірій Єлизавета Станіславівна, 11 клас - ІІ місце

Греян Ані Артемівна, 10 клас - ІІІ місце

Екологія

Ляшенко Ярослав Володимирович, 10 клас - І місце

Кірій Єлизавета Станіславівна, 11 клас - ІІ місце

Математика

Іщенко Сергій Віталійович, 6 клас - ІІІ місце

 

2014 - 15 н. р.

 За підсумками ІІ етапу предметних олімпіад учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали 21 призове місце. 

Наші учні - переможці та призери ІІ районного етапу 

Всеукраїнських предметних олімпіад 2014–15 н. р.

Інформатика (програмування)

Мироненко Анна (9 клас) - ІІІ місце

Кірій Єлизавета (10 клас) - ІІІ місце 

Учитель: Логвиновський В. І.

Історія 

Колот Тетяна (8 клас) – ІІ місце

Мироненко Анна (9 клас) - ІІ місце

Сацька Любов (10 клас) – ІІІ місце

Учитель: Логвиновська В. Г.

Фізика

Горбань Інна (7 клас) - ІІІ місце

Учитель: Логвиновський В. І.

Хімія

Горбань Інна (7 клас) - І місце

Колот Тетяна (8 клас) - ІІ місце

Бибик Інна (10 клас) - ІІ місце

Учитель: Мусієнко І. В.

Географія

Семенюта Анна (8 клас) - ІІ місце

Майданюк Наталія (9 клас) - ІІІ місце

Учитель: Красножон Г. В.

Екологія

Бибик Інна (10 клас) - ІІ місце

Учитель: Мусієнко І. В.

Астрономія

Мироненко Станіслав (11 клас) - ІІ місце

Кірій Єлизавета (10 клас) - ІІІ місце 

Учитель: Логвиновський В. І.

Математика

Вакуленко Юрій (10 клас) - ІІІ місце

Кучеренко Віталій (11 клас) – ІІІ місце

Учитель: Ночовний А. С.

Біологія

Семенюта Анна (8 клас) - ІІ місце

Мироненко Анна (9 клас) - ІІІ місце

Кірій Єлизавета (10 клас) - ІІІ місце 

Учитель: Мусієнко І. В., Красножон Г.В.

Англійська мова 

Колот Тетяна (8 клас) – ІІІ місце

Гаврик Валентина (10 клас) – ІІІ місце

Учитель: Роменська Н. В.

 

2013 - 14 н. р.

За підсумками ІІІ (обласного) етапу предметних олімпіад Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримала 

1 призове місце:

Правознавство

ІІІ місце - Вакуленко Дарія - 11 клас

Учитель - Логвиновська В. Г.

 

 За підсумками ІІ етапу предметних олімпіад учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали 22 призових місця. 

Наші учні - переможці та призери ІІ районного етапу 

Всеукраїнських предметних олімпіад 2013–14 н. р.

Правознавство

Вакуленко Дарія (11 клас) - І місце

Учитель: Логвиновська В. Г.

Трудове навчання

Греян Ані (8 клас) - ІІ місце 

Кірій Єлизавета (9 клас) - ІІ місце 

Тимченко Олена (11 клас) - ІІ місце 

Лемтюгова Карина (10 клас) - ІІІ місце

Учителі: Горбань Р. П., Перепеляк В. І.

Інформатика (програмування)

Мироненко Анна (8 клас) - ІІ місце

Кірій Єлизавета (9 клас) - ІІ місце 

Кучеренко Віталій (10 клас) - ІІ місце

Учитель: Логвиновський В. І.

Історія 

Вакуленко Дарія (11 клас) - І місце

Мироненко Анна (8 клас) - ІІ місце

Учитель: Логвиновська В. Г.

Інформаційні технології

Майданюк Наталія (8 клас) - ІІІ місце

Кірій Єлизавета (9 клас) - ІІІ місце

Учитель: Логвиновський В. І.

 Фізика

Семенюта Анна (7 клас) - ІІ місце

Учитель: Логвиновський В. І.

Хімія

Мироненко Анна (8 клас) - І місце

Вакуленко Дарія (11 клас) - ІІ місце

Колот Тетяна (7 клас) - ІІІ місце

Учитель: Мусієнко І. В.

Географія

Вакуленко Дарія (11 клас) - І місце

Кучеренко Віталій (10 клас) - ІІ місце

Мироненко Анна (8 клас) - ІІІ місце

Учитель: Красножон Г. В.

Екологія

Тимченко Олена (11 клас) - ІІІ місце

Учитель: Мусієнко І. В.

Астрономія

Тимченко Олена (11 клас) - ІІІ місце

Учитель: Логвиновський В. І.

Математика

Вакуленко Дарія (11 клас) - ІІІ місце

Учитель: Ночовний А. С.

 
2012 - 2013 н. р.
За підсумками ІІІ (обласного) етапу предметних олімпіад Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримала 
3 призових місця:

Географія

ІІ місце - Вакуленко Дарія – 10 клас

Учитель - Красножон Г. В.

Історія

ІІІ місце - Вакуленко Дарія - 10 клас
Учитель - Логвиновська В. Г.
Правознавство
ІІІ місце - Вакуленко Дарія - 10 клас
Учитель - Логвиновська В. Г.
 
За підсумками ІІ етапу предметних олімпіад учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  отримали 17 призових місць. 
Наші учні - переможці та призери ІІ районного етапу 
Всеукраїнських предметних олімпіад 2012–13 н. р.

 

 

Історія
І місце Вакуленко Дарія - 10 клас, ІІ місце Береза Ірина – 11 клас, ІІІ місце Вакуленко Юрій – 8 клас
Учитель - Логвиновська В. Г.

 

Англійська мова

 

ІІ місце Колот Катерина – 9 клас

 

 

Учитель - Роменська Н. В.

Правознавство

І місце Вакуленко Дарія - 10 клас, ІІІ місце Береза Ірина – 11 клас
Учитель - Логвиновська В. Г.
Інформатика (програмування)

 

ІІ місце Стригун Максим – 9 клас

 

 

Учитель - Логвиновський В. І.

Хімія

І місце - Мироненко Анна – 7 клас, І місце - Вакуленко Дарія – 10 клас

Учитель - Мусієнко І. В.

Географія

І місце - Вакуленко Дарія – 10 клас, ІІІ місце - Колот Катерина – 9 клас

Учитель - Красножон Г. В.

Фізика

ІІ місце - Мироненко Анна – 7 клас

Учитель - Логвиновський В. І.

Українська мова та література

ІІ місце Мироненко Анна – 7 клас

Учитель - Ткаченко О. Г.

Екологія

ІІ місце Береза Ірина – 11 клас

Учитель - Мусієнко І. В.

Біологія

ІІІ місце Вакуленко Дарія – 10 клас

Учитель - Красножон Г. В.

Трудове навчання та технології

ІІІ місце Вакуленко Юрій – 8 клас, ІІІ місце Нашкіна Катерина – 11 клас

Учитель - Горбань Р. П., Перепеляк В. І.

 
2011 - 2012 н. р.

Наша учениця – призер ІІІ (обласного) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади 2011-12

Мартюк Дарина - ІІІ місце з географії (11 клас)
Учитель - Красножон Г. В.
 
За підсумками ІІ етапу предметних олімпіад, отримавши 15 призових місць, Покровськобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів займає почесне третє місце серед шкіл Хорольського району!!!
Історія
ІІІ місце Вакуленко Дарія - 9 клас, ІІІ місце Мартюк Денис - 11 клас
Учитель - Логвиновська В. Г.
Фізика
ІІ місце Вакуленко Дарія - 9 клас
Учитель - Логвиновський В. І.
Правознавство
І місце Вакуленко Дарія - 9 клас, І місце Мартюк Денис - 11 клас, ІІІ місце Береза Ірина – 10 клас
Учитель - Логвиновська В. Г.
Англійська мова
І місце Мартюк Дарина - 11 клас
Учитель - Шатохіна Т. С.
Педагогіка та психологія
ІІ місце Цюра Каміла – 11 клас
Учитель - Базилевич О. В.
Географія
І місце Мартюк Дарина – 11 клас, ІІІ місце Хома Володимир – 11 клас
Учитель - Красножон Г. В.
Екологія
І місце Мартюк Денис – 11 клас
Учитель - Мусієнко І. В.
Українська мова та література
ІІІ місце Мартюк Дарина – 11 клас
Учитель - Ткаченко О. Г.
Астрономія
ІІІ місце Мартюк Денис – 11 клас
Учитель - Логвиновський В. І.
Біологія
І місце Мартюк Денис – 11 клас, ІІІ місце Ярошенко Ярослав – 11 клас
Учитель - Красножон Г. В.
 
 
 2010-2011 н. р.

Наша учениця – призер ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади 2010-11

Історія: Вакуленко Дарія (8 клас) – ІІІ місце 

Учитель - Логвиновська В. Г. 

Наші учні – призери ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади 2010-11
Екологія:
Мартюк (Невмивака) Сергій (11 клас) – І місце, Мартюк Денис (10 клас) – ІІ місце
Учитель - Мусієнко І. В.
Англійська мова:
Мартюк Дарина (10 клас) – ІІ місце
Учитель - Шатохіна Т. С. 
Трудове навчання:
Сапа Антон (9клас) – ІІІ місце
Учитель - Горбань Р. П. 
Географія: 
Мартюк Дарина (10 клас) – ІІ місце, Мартюк (Невмивака) Сергій (11 клас) – ІІ місце
Учитель - Красножон Г. В.
Економіка:
Цюра Каміла (10 клас) – ІІІ місце
Учитель - Красножон Г. В.
Українська мова та література:
Мартюк Дарина (10 клас) – І місце
Учитель - Ткаченко О. Г.
Вакуленко Дарія (8 клас) – ІІІ місце
Учитель - Герман Н. І.
Історія:
Вакуленко Дарія (8 клас) – І місце
Учитель - Логвиновська В. Г.
Фізика:
Вакуленко Дарія (8 клас) – І місце, Стригун Максим (7 клас) – ІІІ місце
Учитель - Логвиновський В. І.
Хімія:
Вакуленко Дарія (8 клас) – ІІ місце, Мартюк Денис (10 клас) – ІІ місце, Мартюк (Невмивака) Сергій (11 клас) – ІІ місце
Учитель - Мусієнко І. В.
Правознавство:
Мартюк Денис (10 клас) – ІІІ місце
Учитель - Логвиновська В. Г.
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Форма входу
Сайт МОН
Педпреса
Новини освіти

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz