Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.09.2017, 12:18

Шкільний сайт

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МАН

2016-2017 н. р.

ІІ Обласний етап

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція світова література

ІІІ місце – Майданюк Наталія Вікторівна – учениця 11 класу

Учитель - Ярошенко Л. І.

На І районному етапі МАН учні

Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

представляли 16 наукових робіт, 15 з яких отримали призові місця.

За кількістю призерів ми зайняли 1 місце в Хорольському районі!!!

Відділення Математики

Секція прикладна математика

ІІІ місце – Тернов Катерина Сергіївна – учениця 11 класу

Відділення Хімії та біології

Секція  психологія

ІІ місце – Мироненко Аліна Олегівна – учениця 8 класу

 Секція: хімія

І місце – Колот Тетяна Анатоліївна – учениця 10 класу

Секція медицина

ІІІ місце – Нестеренко Анна Валеріївна  – учениця 10 класу

Секція валеологія

ІІ місце – Корнієнко Костянтин Віталійович  – учень 9 класу

Відділення Екології та аграрних наук

Секція екологія

ІІІ місце – Ляшенко Ярослав Володимирович – учень 11 класу

Відділення Наук про Землю

Секція географія та ландшафтознавство

І місце – Горбань Інна Романівна – учениця 9 класу

Відділення Історії

Секція етнологія

ІІІ місце – Філіп Ангеліна Василівна – учениця 10 класу

Відділення Філософії та  cуспільствознавства

Секція педагогіка

І місце – Мироненко Анна Олегівна – учениця 11 класу

ІІ місце – Семенюта Анна Романівна – учениця 10 класу

Відділення Філософії та  cуспільствознавства

Секція соціологія

ІІ місце – Ругіна Анна Сергіївна – учениця 9 класу

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція мистецтвознавства

ІІІ місце – Греян Ані Артемівна – учениця 11 класу

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція світова література

І місце – Шарапова Наталія Володимирівна – учениця 11 класу

Відділення Мовознавства

Секція російська мова

ІІ місце – Сергієнко Владислав Сергійович – учень 8 класу

Відділення Мовознавства

Секція англійська мова

ІІІ місце – Труфанова Ірина Анатоліївна – учениця 10 класу

 
 
2015-2016 н. р.

ІІ Обласний етап

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція світова література

ІІІ місце – Майданюк Наталія Вікторівна – учениця 10 класу

Учитель - Ярошенко Л. І.

На районному етапі МАН учні Покровськобагачанської

ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли 13 наукових робіт,  

всі учні отримали призові місця!!!

Відділення Хімії та біології

Секція  психологія

ІІ місце – Хршоян Мелік Ваєндурович – учень 10 класу

Секція хімія

І місце – Колот Тетяна Анатоліївна – учениця 9 класу

Секція валеологія

ІІІ місце – Труфанова Ірина Миколаївна  – учениця 9 класу

Секція медицина

ІІІ місце – Нестеренко Анна Валеріївна   – учениця 9 класу

 

Відділення Екології та аграрних наук

Секція екологія

І місце – Мироненко Анна Олегівна – учениця 10 класу

Секція агрономія

ІІ місце – Вакуленко Юрій Миколайович – учень 11 класу

Секція  охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІ місце – Ляшенко Ярослав Володимирович – учень 10 класу

 

Відділення Наук про Землю

Секція географія та ландшафтознавство

ІІ місце – Горбань Інна Романівна – учениця 8 класу

 

Відділення Історії

Секція етнологія

ІІІ місце – Філіп Ангеліна Василівна – учениця 9 класу

 

Відділення Філософії та  cуспільствознавства

Секція педагогіка

ІІ місце – Семенюта Анна Романівна – учениця 9 класу

 

Відділення Філософії та  cуспільствознавства

Секція соціологія

ІІ місце – Удовченко Валерія Миколаївна – учениця 11 класу

 

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція мистецтвознавства

ІІІ місце – Греян Ані Артемівна – учениця 10 класу

Секція світова література

ІІ місце – Майданюк Наталія Вікторівна – учениця 10 класу

 

2014-2015 н. р.

На районному етапі МАН учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли 14 наукових робіт, 13 з яких отримали призові місця. За кількістю призерів ми зайняли 2 місце в Хорольському районі!!!

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція теологія, релігієзнавство та історія релігії

ІІІ місце: Мироненко Анна  Олегівна – 9  клас

Науковий керівник: Логвиновська В. Г.

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція педагогіка

ІІІ місце: Удовченко Валерія Миколаївна – 10 клас

Науковий керівник: Ярошенко Л. І.

Відділення хімії та біології

Секція психологія

ІІ місце: Кірій Єлизавета – 10 клас

Науковий керівник: Тютюнник М. Б.

Відділення хімії та біології

Секція хімія

ІІ місце: Бибик Інна Станіславівна – 10 клас

ІІІ місце: Колот Тетяна Анатоліївна  – 8 клас

Науковий керівник: Мусієнко І. В.

Відділення хімії та біології

Секція валеологія

ІІ місце: Мироненко Станіслав Станіславович  – 11 клас

Науковий керівник: Ярошенко Л. І.

Відділення екології та аграрних наук

Секція екологія

ІІІ місце: Семенюта Анна Романівна – 8 клас

Науковий керівник: Мусієнко І. В.

Відділення екології та аграрних наук

Секція охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІІ місце: Ляшенко Ярослав Володимирович – 9 клас

Науковий керівник: Красножон Г. В.

Відділення екології та аграрних наук

Секція агрономія

ІІІ місце: Вакуленко Юрій Миколайович – 10 клас

Науковий керівник: Красножон Г. В.

Відділення математика

Секція прикладна математика

ІІІ місце: Сацька Любов Сергіївна – 10 клас

Науковий керівник: Семенюта О. О.

Відділення комп’ютерні науки

Секція безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

ІІ місце: Кучеренко Віталій Миколайович – 11 клас

Науковий керівник: Логвиновський В. І.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція мистецтвознавство

ІІІ місце: Гаврик Валентина Павлівна – 10 клас

Науковий керівник: Перепеляк В. І.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція світова література

І місце: Майданюк Наталія Вікторівна – 9 клас

Науковий керівник: Ярошенко Л. І.

 

2013-2014 н. р.

ІІІ Всеукраїнський етап

Секція геологія, геохімія та мінералогія 
ІІ місце Вакуленко Дарія – 11 клас (науковий керівник – Красножон Г.В.)

ІІ Обласний етап

Секція геологія, геохімія та мінералогія 
І місце Вакуленко Дарія – 11 клас (науковий керівник – Красножон Г.В.)

 

На районному етапі МАН учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли 13 наукових робіт, 10 з яких отримали призові місця. За кількістю призерів ми зайняли 2 місце в Хорольському районі!!!

Наші учні - переможці та призери районного етапу 

МАН 2013–14 н. р. 

Відділення наук про Землю 
Секція геологія, геохімія та мінералогія 
І місце Вакуленко Дарія – 11 клас (науковий керівник – Красножон Г.В.)

Відділення філософії та суспільствознавства 
Секція теологія, релігієзнавство та історія релігії 

ІІ місце Мироненко Анна – 8 клас (науковий керівник – Логвиновська В.Г.)
Секція педагогіка 
ІІ місце Тимченко Олена – 11 клас (науковий керівник – Ярошенко Л.І.)

Відділення хімії та біології 
Секція психологія 

ІІІ місце Кірій Єлизавета – 9 клас (науковий керівник – Тютюнник М.Б.)
Секція хімія 
І місце Бибик Інна – 9 клас 
(науковий керівник – Мусієнко І.В.)
Секція валеологія 
ІІ місце Мироненко Станіслав – 10 клас (науковий керівник – Ярошенко Л.І.)

Відділення екології та аграрних наук 
Секція агрономія 
ІІ місце Вакуленко Юрій – 9 клас (науковий керівник – Мусієнко І.В.)

Відділення фізика та астрономія
 
Секція теоретична фізика 
ІІІ місце Вакуленко Дарія – 11 клас (науковий керівник – Логвиновський В.І.)

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
 
Секція мистецтвознавство 
ІІІ місце Сапа Юлія – 9 клас
Секція світова література 
ІІІ місце Майданюк Наталія – 8 клас 
(науковий керівник – Ярошенко Л.І.)

2012-2013 н. р.

На районному етапі МАН учні Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли 15 наукових робіт, 11 з яких отримали призові місця. За кількістю призерів ми зайняли 2 місце в Хорольському районі!!!

Наші учні - переможці та призери районного етапу 

МАН 2012–13 н. р. 

Секція – фізика

ІІ місце Стригун Максим  – учень 9 класу (науковий керівник – Логвиновський В.І.)

Секція – психологія

ІІІ місце Кирій Єлизавета – учениця 8 класу (науковий керівник – Тютюнник М.Б.) 

Секція – хімія

ІІІ місце Бибик Інна – учениця 8 класу (науковий керівник – Мусієнко І.В.), Вакуленко Юрій – учень 8 класу (науковий керівник – Мусієнко І.В.) 

Секція – валеологія

ІІ місце Мироненко Станіслав – учень 9 класу (науковий керівник – Ярошенко Л.І.) 

Секція – географія та ландшафтознавство

ІІ місце Цюра Людмила – учениця 9 класу (науковий керівник – Красножон Г.В.)

Секція – геологія, геохімія та мінералогія

І місце Вакуленко Дарія – учениця 10 класу (науковий керівник – Красножон Г.В.)

Відділення Філософії та  суспільствознавства

ІІ місце Береза Ірина – учениця 11 класу (науковий керівник – Логвиновська В.Г.)

Секція – теологія , релігієзнавство та історія релігії

 І місце Береза Ірина – учениця 11 класу (науковий керівник – Логвиновська В.Г.) 

Секція – педагогіка

ІІІ місце Тимченко Олена – учениця 10 класу (науковий керівник – Ткаченко О.Г.)

Секція – літературна творчість

ІІ місце Колот Катерина – учениця 9 класу (науковий керівник – Ткаченко О.Г.) 

 

 
Вітаємо наших учнів, переможців і призерів
обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН 2011-2012
 
Секція: Геологія, геохімія та мінералогія
ІІІ місце Вакуленко Дарія – учениця 9 класу
 
Секція: Медицина
ІІ місце Ярошенко Ярослав – учень 11 класу
 
Вітаємо наших учнів, переможців і призерів
районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН 2011-2012
 
Секція: Геологія, геохімія та мінералогія
І місце Вакуленко Дарія – учениця 9 класу
 
Секція: Медицина
І місце Ярошенко Ярослав – учень 11 класу
 
Секція: Екологія
І місце Мартюк Денис – учень 11 класу 
 
Секція: Психологія
ІІ місце Цюра Каміла – учениця 11 класу
 
Секція: Інформатика та обчислювальна техніка 
ІІ місце Ярошенко Ярослав – учень 11 класу 
 
Секція: Правознавство
ІІ місце Береза Ірина – учениця 10 класу

 

Список переможців і призерів І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
у 2010-2011 навчальному році
Секція: історичне краєзнавство
І місце Мартюк Дарина – учениця 10 класу
Учитель - Логвиновська В. Г.
 
Секція: екологія,
підсекція: охорона довкілля та раціональне природокористування
І місце Мартюк Денис – учень 10 класу
Учитель - Мусієнко І. В.
 
Секція: медицина
І місце Ярошенко Ярослав – учень 10 класу
Учитель - Красножон Г. В.
 
Секція: хімія
ІІ місце Мартюк Сергій – учень 11 класу
ІІІ місце Мартюк Денис – учень 10 класу

Учитель - Мусієнко І. В.
 
 
Секція: фізика,
підсекція: теоретична фізика
ІІ місце Тимченко Сергій - учень 11 класу
Учитель - Логвиновський В. І.
 
Секція: інформатика та обчислювальна техніка,
підсекція: технології програмування
ІІІ місце Ярошенко Ярослав – учень 10 класу
Учитель - Логвиновський В. І.
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Форма входу
Сайт МОН
Педпреса
Новини освіти

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz