Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.09.2017, 12:20

Шкільний сайт

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівський колектив

Однією з умов ефективності виховної роботи в школі є організація учнівського самоврядування, яке складається з учнів, створена учнями й існує для учнів. Через розвиток соціальної активності учнів виховується у них почуття гідності, уміння реалізувати себе.
Рада освіти і науки надає інформацію про стан відвідування і облік успішності.
Соціальна рада відповідає за роботу з охорони здоров'я, за організацію порядку і естетичного затишку в класних кімнатах.
Управління зовнішніх справ планує роботу з екології і охорони навколишнього середовища, займається питаннями допомоги ветеранам і літнім людям.
Вся інформація про здійснену роботу стікається в прес-центр, на сторінках якого висвітлюються події школи.
Робота всіх комісій зорієнтована на організацію позакласної роботи, змістовного дозвілля. 
 
Станом на 01.09.2016 р. в нашій школі навчається 150 учнів: 
1 клас
 
1.Бибик Лілія Валеріївна
2. Брижко Вікторія Юріївна
3. Дідковська Яна Іванівна
4. Донець Олег Миколайович
5. Кавалер Анастасія Вікторівна 
6. Кірій Діана Станіславівна
7. Крабинець Денис Ігорович 
8. Левченко Олександр Сергійович
9. Манзирєва Кіра Володимирівна
10. Переста Ярослава Вячеславівна
11. Прокопчук Богдан Миколайович
12. Рева Вероніка Іванівка
13. Резвін Владислав Олександрович
14. Роздайбіда Максим Ігорович
15. Страва Андрій Олексійович
16. Чаплик Назар Сергійович
17. Яковлєва Софія Юріївна
2 клас
 

1. Аввакумова Надія Олексіївна

2. Верхоланцева Євгенія Геннадіївна

3. Гунько Максим Юрійович

4. Дімітров Дмитро Олегович

5. Жданов Роман Андрійович

6. Кисляк Іван Григорович

7. Кривобок Наталія Михайлівна

8. Лаврененко Марина Леонідівна

9. Лук'яненко Артем Романович

10. Матюшенко Олександр Ярославович

11. Мельник Аліна Вікторівна

12. Петрова Катерина Олександрівна

13. Пуденко Поліна Сергіївна

14. Удовченко  Дарина Миколаївна

15. Хоменко Асія Олександрівна 

        Класовод:  Горбань Ірина Миколаївна

3 клас

1.  Афанасьєв Артем Олегович

2. Ганзенко Ростислав Віталійович

3. Гунько Валерій Валерійович

4.  Донець Ярослав Миколайович

5. Івченко Станіслав Русланович

6.  Іщенко Вікторія Віталіївна

7.  Краджаєва Сабріна Давитівна

8. Кисляк Крістіна Сергіївна

9. Клепач Олександр Олександрович

10.  Коваленко Поліна Тарасівна

11.  Кочура Микола Володимирович

12. Кочура Наталія Олександрович

13. Лісовиков Кирило Макарович

14.  Охримчук Олександра Григорівна

15. Почаленко Софія Сергіївна

16. Рубан Олег Олександрович

17. Семенюта Вікторія Сергіївна

18. Сидоренко Віроніка Дмитрівна

19. Ситнікова Анастасія Валеріївна

20. Федосєєва Святослава Сергіївна

21. Чимис Богдан Русланович

Класовод: Шенгерій Ярослава Василівна

 

4 клас

1. Аввакумова Євгенія  Олексіївна

2. Бабич Владислав Олегович

3. Грабко Анастасія Максимівна

4. Гунько Марина Валеріївна

5. Гусинський Ярослав Олександрович

6. Дубина Сергій Русланович

7. Дятлов Олександр Віталійович

8. Кальченко Анатолій Вікторович

9. Клименко Олександр Павлович

10. Лук'яненко Анастасія Романівна

11. Майба Валерія Сергіївна

12. Мандро Анастасія Владиславівна

13. Семенюта Роман Романович

14. Сіроус Артем Богданович

15. Тищенко Іван Олександрович

16. Шостак Максим Русланович

Класовод: Компанієць Марина Миколаївна

 

5 клас

1. Аввакумова  Анна Олексіївна

2. Акопян Тамара Врежівна

3. Гиря Карина Олександрівна

4. Горенко Владислав Володимирович

5. Гриценко Дмитро Віталійович

6. Гунько Ольга Юріївна

7. Джуган Альона Іванівна

8. Іщенко Артем Віталійович

9. Кисляк Олександр Сергійович

10. Лемещенко Єлизавета Анатоліївна

11. Матюшенко Поліна Володимтрівна

12. Мерзляк Максим Васильович

13. Мироненко Юлія Станіславівна

14. Нестеренко Роман Валерійович

15. Нікулін Віталій Олександрович

16. Олійник Мар`яна Валеріївна

17. Пономаренко Іван Валерійович

18. Рубан Вікторія Олександрівна

19. Яцюк Максим Андрійович

Класовод: Перепеляк Валентина Іванівна

 

6 клас

 

 

1. Акопян Гоарік Врежівна

2. Буряк Алла Олександрівна

3. Головань Денис Валерійович

4. Деркач Станіслав Миколайович

5.Крабинець Діана Ігорівна

6. Клименко Катерина Павлівна

7. Коробейник Анюта Володимирівна

8. Кочура Віталій Олександрович

9. Лапко Анастасія Володимирівна

10. Ляшенко Дарина Володимирівна

11. Семенець Назарій Азадович

12. Усик Григорій Сергійович

13. Федосєєв Ярослав Сергійович

14. Шостак Дмитро Русланович

Класний керівник: Сергієнко Людмила Сергіївна

 

 

7 клас

1. Бровко Станіслав Валентинович

2. Єрченко Юлія Сергіївна

3. Кальченко Ольга Вікторівна

4. Лісничий Віктор Геннадійович

5. Переста Карина  В’ячеславівна

6. Резвін Сергій Олександрович

7. Рудик Ростислав Володимирович

8. Удовченко Маргарита Миколаївна

9. Федосєєва Олександра Сергіївна

Класний керівник: Логвиновська Валентина Григорівна

 

8 клас

1. Брижко Віктор Юрійович

2. Верхоланцев Владислав Геннадійович

3. Гунько Олександр Юрійович

4. Деркач Сергій Миколайович

5. Іщенко Сергій Віталійович

6. Компанієць Анна Іванівна

7. Майба Денис Сергійович

8. Падусенко Катерина Романівна

9. Плащевий Олександр Сергійович

10. Пономаренко Жанна Вікторівна

11. Семенюта Діана Сергіївна

12. Стригун Катерина Андріївна

13. Філіп Уляна Василівна

Класний керівник: Красножон Галина Василівна

 

9 клас

1. Аввакумова Вікторія Олексіївна

2. Байда Вікторія Іванівна

3. Єрченко Владислав Сергійович

4. Лапко Артем Анатолійович

5. Матюшенко Анастасія Олександрівна

6. Мироненко Аліна Олегівна

7. Мироненко Олександр Олександрович

8. Михайленко Андрій Андрійович

9. Переста Владислав В`ячеславович

10. Пономаренко Іван Вікторович

11. Саленко Микола Михайлович

12. Сергієнко Владислав Миколайович

13. Соседченко Анна Сергіївна

14. Тернов Олександр Сергійович

15. Ткаченко Ілля Рустамович

16. Христиченко Андрій Миколайович

17.  Хршоян Арпенік Ваєндуровна

18. Чернишов Вадим Григорович

Класний керівник: Тютюнник Микола Борисович

 

 

 

 

 

11 клас

1. Данильченко Богдан Сергійович

2.Дешевий Михайло Вадимович

3. Колот Тетяна Анатоліївна

4. Нестеренко Анна Валеріївна

5. Рудик Вікторія Володимирівна

6. Семенюта Анна Романівна

7. Труфанова Ірина Анатоліївна

8. Устименко Максим Сергійович

9. Філіп Ангеліна Василівна

Класний керівник: Мусієнко Ірина Владиславівна

 

 

 

 

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Форма входу
Сайт МОН
Педпреса
Новини освіти

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz