Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.07.2019, 23:23

Шкільний сайт

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

День Учителя 2017

Шану Вашій праці, шану Вашій долі віддаємо ми в цей день.

Фотовиставка Пам'ять минулого герої війни.

Не сумуйте, любі вчителі! Усміхайтесь, смійтесь від душі.

Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються на дії. День учнівського самоврядування.

Квіткова композиція Минуть роки, минуть віки, а подвиг житиме завжди.

 

1 Вересня 2017

В перший раз у перший клас

найкрасивіші випускнички ♥

нехай дзвенить веселий галасливий!

вогонь знань

 

Літній відпочинок школярів

 

Останній дзвоник 2016-17 н. р.

 

Зоряний олімп 2017

 

ВІТАЄМО! 

Шкільну екологічну агітбригаду "ПРОЛІСОК", яка перемогла у міжрайонному зональному етапі конкурсу екологічних агітбригад!

 

ВІТАЄМО!

Ученицю 11 класу Шарапову Наталію з ІІІ місцем у обласному етапі МАН! (Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція світова література).

Науковий керівник - Ярошенко Л. І.

 

Поетична зустріч

 

8 лютого у Покровськобагачанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася творча зустріч школярів з поетами-земляками (Ткаченко Оленою Григорівною (збірка «Три купелі»),Деркач Валентиною Олександрівною, Кисляк Миколою Павловичем, Красножон Галиною Василівною та Горбань Іриною Миколаївною. Дітей вразили вірші пронизані добротою, любовю до рідних, до Батьківщини.

 

Районний семінар  заступників директорів з НВР

«Система роботи з обдарованими дітьми в  школі»

27 січня на базі Покровськобагачанської  ЗОШ І-ІІІ ст. відбувався семінар «Система роботи з обдарованими дітьми в  школі» для заступників директорів з НВР шкіл району.  Про важливість організації роботи з обдарованими дітьми в сучасному освітньому середовищі розповіла методист відділу  освіти Олексюк О. О. У роботі семінару взяв участь начальник соціальної сфери Покровськобагачанської сільської ради в галузі освіти  Рябухін А. І. та директор школи Ситнікова Л. І. Заступник директора школи Ярошенко Л. І. презентувала виступ «Система виявлення та підтримки обдарованих дітей в школі». Перед учасниками семінару виступили також члени учнівського наукового товариства «ШАНС»: Мироненко Анна, Шарапова Наталія, Горбань Інна, Колот Тетяна. Учні презентували теми дослідницьких робіт та поділилися враженням щодо значення наукової діяльності в їхньому житті.

Учасникам семінару учителями школи Мусієнко І. В., Красножон Г. В., Логвиновською В. Г., практичним  психологом Тютюнником М. Б. були представлені майстер-класи по роботі з обдарованими дітьми.  А учителі початкових класів Перепеляк В. І. і  Горбань І. М. показали специфіку роботи з обдарованими учнями-початківцями. 

 

Вітаємо наших учнів, переможців і призерів районного етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2016 - 2017 навчальному році!

Історія

ІІ місце – Колот Тетяна Анатоліївна, 10 клас

ІІІ місце – Шарапова Наталія Вікторівна, 11 клас

Трудове навчання

ІІ місце – Греян Ані Артемівна, 11 клас

ІІІ місце – Колот Тетяна Анатоліївна, 10 клас

ІІІ місце – Ругіна Анна Сергіївна, 9 клас

ІІІ місце – Сергієнко Владислав Миколайович, 8 клас

Інформаційні технології

ІІ місце – Горбань Інна Романівна, 9 клас

ІІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

Математика

ІІІ місце – Іщенко Сергій Віталійович, 7 клас

Екологія

ІІ місце – Ляшенко Ярослав Володимирович, 11 клас

ІІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

Правознавство

ІІ місце – Греян Ані Артемівна, 11 клас

Біологія

ІІ місце – Мироненко Анна Олегівна, 11 клас

ІІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

Англійська мова

ІІІ місце – Горбань Інна Романівна, 9 клас

Географія

І місце – Мироненко Анна Олегівна, 11 клас

ІІ місце – Семенюта Анна Романівна, 10 клас

ІІІ місце – Мироненко Аліна Олегівна, 8 клас

ІІІ місце – Горбань Інна Романівна, 9 клас

Хімія 

ІІ місце – Іщенко Сергій Віталійович, 7 клас

 

Свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 2015-16 навчального року

 

Випуск 2016

1. Вакуленко Юрій Миколайович

2. Гаврик Валентина Павлівна

3. Єрмолін Володимир Олександрович

4. Іщенко Владислав Юрійович

5. Кірій Єлизавета Станіславівна

6. Михайленко Родіон Сергійович

7. Сацька Любов Сергіївна

8. Удовченко Валерія Миколаївна

Класний керівник: Логвиновський Віктор Іванович

 

 

Тиждень дитячої та юнацької книги

Країна казкова, країна книжкова запрошує читачів! З 28 березня в школі проводиться тиждень дитячої та юнацької книги.

21 березня в школі проходив конкурс на краще читання поетичних творів. Діти радісно і схвильовано, але впевнено декламували віршовані рядки на родинну та патріотичну тематику. Переможців було нагороджено грамотами.

«Молодь обирає здоров’я»

    18 березня відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Команда нашої школи «Промінь» отримала перемогу за результатами підсумку конкурсів: літературно-музично-спортивної міні-композиції, конкурсу плакатів, фотографій, вікторини та зайняла перше місце. Зараз ми готуємось представляти Хорольський район на обласному фестивалі в місті Полтава. Керівник команди – Мусієнко Ірина Владиславівна.

 

ПЕРЕМОГИ ЕКОЛОГІЧНОЇ АГІТБРИГАДИ

     11 березня відбувся районний конкурс-огляд екологічних агітбригад, на якому команда нашої школи «Пролісок» посіла І місце. А вже 16 березня на зональному огляді в смт. Семенівка , де ми гідно представляли Хорольський район, вибороли ІІ місце. Тема цьогорічного конкурсу: «Земля – наш спільний дім». Нами було розкрито питання збереження земельних ресурсів та запропоновано шляхи вирішення даної проблеми. Керівник команди – Красножон Галина Василівна.

 

Лінійка пам'яті Небесної Сотні

       19 лютого в Покровськобагачанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася лінійка пам'яті Небесної сотні.

Ми не забуваємо наших героїв, шануємо їхню пам'ять.

 

Новорічне свято!

Здрастуй, добрий Новий рік

У колі друзів

Який Новий рік без казкових героїв!

 

Підготовка до ЗНО 2016

З метою забезпечення успішної підготовки випускників 2016 року до ЗНО в 11 класі було проведено урок інформатики по ознайомленню з сайтом Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Також проведено класні батьківські збори, на яких батькам разом з учнями доведено до відома необхідну інформацію про реєстрацію та проведення пробної й основної сесій ЗНО-2016.

 

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У цей день у школі було проведено  виховний захід «СНІД – смертельна загроза людству». Учням 8 – 11 класів було запропоновано відповідали на питання анкет «Спосіб життя сучасної молодів» та «Ваш вільний час і відпочинок».  

«Твої таланти, школо»

     З метою підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку художньо – естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей у Покровськобагачанській  школі 26 листопада 2015 року відбувся творчий конкурс «Твої таланти, школо». Учні розкривали свої таланти у номінаціях: вокал, хореографія, художнє читання, оригінальний жанр. Всі учасники були нагороджені дипломами.

Пісню веселу співаємо - Україну прославляємо 

Переможці та учасники конкурсу

 

Свято Першого дзвінка 2015-16

Лунає Перший дзвоник у 2015-16 навчальному році

Школа рівняється на Державний Прапор

Одинадцятикласники заводять до школи першокласників

Найстарші й наймолодші учні школи

 

Українська паняночка 2015

       3 червня 2015 року у Покровськобагачанській школі щиро вітали учасниць конкурсу «Міс українська паняночка 2015».  Семикласниці Горбань Інна та Ругіна Анна, учениця 8 класу Шашим Світлана і десятикласниця Бибик Інна продемонстрували свої вокальні й танцювальні здібності, проявили артистизм та вміння робити зачіски. Але найцікавішим конкурсом було виготовлення суконь з підручного матеріалу. Переможцем конкурсної програми стала Горбань Інна, яка і отримала корону. Завдяки постійним спонсорам дівчата не залишились без подарунків. Ми дякуємо за підтримку СВК «Багачанський» в особі Мухтарова Ф.А., ПП Птушко Н.О. та Ткаченко В.П.

Юні таланти

Проявляємо творчість і вправність

Нагородження

 

Флеш – моб ,,Пам’ятаємо, перемагаємо’’

        Війна – це не жахливий сон, а страшний  період нашої історії. Цього року виповнюється 70 років Великої перемоги у Другій світовій війні. Ми сьогодні говоримо про страшні злочини фашистів для того, щоб пам’ятати, щоб це зло ніколи не повторилося.

        6 травня 2015 року учні Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів провели флеш – моб ,,Пам’ятаємо, перемагаємо’’. Вони виготовили та роздали жителям  села та проїжджаючим по трасі Київ – Харків більше сотні маків – символу миру і перемоги.

        Хай завжди на нашій планеті світить сонце і сміються діти.

 

СВЯТО ТАЛАНТУ ТА ОБДАРОВАНОСТІ

            Вже стало доброю традицією наприкінці навчального року в Покровськобагачанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводити свято нагородження обдарованих учнів ,, Зоряний Олімп ”, яке завжди проходить урочисто, з піднесеним настроєм, з почуттям гордості за підростаюче покоління. Цього року ця довгоочікувана подія відбулася 28 квітня.

      На святі були  почесні гості. Заступник голови районної державної адміністрації Штейнберг Ірина Олександрівна, яка у своєму виступі зазначила , що в школі створено всі умови для успішного навчання та виховання дітей, адже тут працює колектив однодумців, які дають ґрунтовні, міцні знання. Виховують дітей достойними громадянами нашої держави.  Тому й отримали закономірний результат. Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло Ірина Миколаївна побажала учителям – наполегливості, професійності, батькам – підтримки і допомоги своїм талановитим дітям, а учням – нових перемог. Керуючий Левкоромоданівським відділком СТОВ ,, Мусіївське” Гапула Віктор Олексійович привітав переможців та  вручив випускниці 11 класу Лемтюговій Карині грошову винагороду за перемогу у творчому конкурсі ,,Моє село”. Всі призери отримали  грамоти та дипломи відділу освіти, молоді та спорту за перемоги у олімпіадах та МАН. Таких переможців у цьому році – 35. Особлива гордість – юні науковці:

    Майданюк Наталія – І місце,участь у ІІ (обласному) етапі, секції ,,Світова література”, науковий керівник Ярошенко Лідія Іванівна

    Бибик Інні Станіславівна - ІІ місце, участь у обласному етапі, секція ,,Хімія” , науковий керівник Мусієнко Ірина Владиславівна;

    Мироненко Станіслава Станіславович - ІІ місце, участь у обласному етапі, секція ,,Валеологія” , науковий керівник Ярошенко Лідія Іванівна;

     Кірій Єлизавета Станіславівна – ІІ місце, секція ,,Психологія”, науковий керівник Тютюнник Микола Борисович

     Кучеренко  Віталій Миколайович - ІІ місце, секція ,,Безпека інформаційниї та комунікаційних систем”, науковий керівник Логвиновський Віктор Іванович

     Ляшенко Ярослав Володимирович – ІІІ місце секція ,,Охорона довкілля та раціональне прородокористування”, науковий керівник Красножон Галина Василівна;

    Мироненко Анна Олегівна  - ІІІ місце відділення ,,Філософії та суспільних наук”, науковий керівник Логвиновська Валентина Григорівна;

     Вакуленко Юрій Миколайович - ІІІ місце, секція ,,Агрономія” , науковий керівник Мусієнко Ірина Владиславівна;

    Сацька Любов Сергіївна - ІІІ місце, секція ,,Прикладна математика” , науковий керівник Семенюта Ольга Олексіївна;

    Колот Тетяна Анатоліївна - ІІІ місце, секція ,,Хімія” , науковий керівник Мусієнко Ірина Владиславівна;

    Гаврик Валентина Павлівна - ІІІ місце, секція ,,Мистецтвознавство” , науковий керівник Перепеляк Валентина Іванівна;

    Семенюта Анна Романівна - ІІІ місце, секція ,,Екологія” , науковий керівник Красножон Галина Василівна;

    Удовченко Валерія Миколаївна - ІІІ місце, секція ,,Педагогіка” , науковий керівник Ярошенко Лідія Іванівна.

          Призери МАН та олімпіад  з гордістю виходили на сцену і отримували заслужені нагороди. Вони ще, може, навіть і не усвідомили, що вже зробили перші кроки до успіху в житті.

          Стало традицією кожного року присвоювати почесні звання кращим із кращих. Почесні стрічки отримали: у номінації "Кращий учитель року" – дипломант обласного конкурсу ,,Учитель року - 2015” вчитель хімії Мусієнко Ірина Владиславівна, у номінації "Ерудит року" - учениця 9 класу Майданюк Наталія, у номінації "Відкриття року" - учениця 7 класу Горбань Інна, у номінації ,, Спортсмен року” – учень 9 класу Хршоян Мєлік.

          На святі вшанували і найкращих педагогів школи, не забули подякувати і батькам обдарованих вихованців.

         Приємним моментом свята стало і те, що кожен з нагороджених отримав грошову винагороду, яку надали спонсори: Мухтаров Фахраддін Аладдін – огли, Ткаченко Валентина Петрівна, Птушко Наталія Олександрівна, СТОВ ,, Мусіївське”.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Потерайло І.М. нагороджує переможців МАН

Заступник голови Хорольської РДА Штейнберг І.О. вручає нагороди переможцям олімпіад

Смачний пиріг для призерів

 

Всеукраїнський захід "Руханка"

       У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня 2015 року одночасно з іншими навчальними закладами у всіх областях України в нашій школі відбувся масовий фізкультурно-оздоровчий захід „Руханка“, організатором якого є Фонд волонтерів України.

Районний семінар учителів світової літератури

        23 березня на базі нашої школи відбувся районний семінар учителів світової літератури на тему: ,,Використання інноваційних технологій на уроках російської мови та світової літератури в умовах реалізації нового Державного стандарту’’. Однією зі складових семінару був урок, на якому учні 6 класу ознайомилися з культурою Японії та творчістю Мацоо Басьо.

Миттєвості уроку

Підготовка до чайної церемонії

Релакс-пауза

 

Зустріч з воїнами АТО

У день річниці пам’яті Небесної сотні учні Покровськобагачанської школи зустрілися з земляками, воїнами АТО, яким передали зібрані кошти з благодійної ярмарки – розпродажу і побажали якнайшвидшого повернення додому здоровими і  з перемогою.

Гольнів О.П. з учнями школи.

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

16 жовтня 2014 року на базі Покровськобагчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського та Хорольським районним методичним кабінетом проведено регіональний науково-методичний семінар з теми „Аксіологічний аспект педагогічного процесу загальноосвітнього закладу“. У семінарі взяли участь Бойко Юлія Вікторівна, голова Хорольської районної ради; представники ПОІППО на чолі з Буйдіною Оленою Олександрівною,  завідуючою кафедри методики змісту освіти та Сухенько Яною Валерівною, завідуючою кафедри методичної майстерності ПОІППО; Костиренко Лідія Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації; Глущенко Любов Анатоліївна, завідуюча Хорольським РМК; методисти; завідуючі РМК районів обасті; директори загальноосвітніх навчальних закладів Хорольського району.

У ході семінару обговорено питання про ціннісні орієнтації сучасного педагога, виховання громадянина засобами сучасного змісту освіти, аксіологічну складову змісту освіти.

Учасниками семінару значну увагу приділено такому важливому аспекту навчально-виховного процесу, як патріотичне виховання.

Присутні ознайомились з досвідом роботи педагогічного та учнівського колективів Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щодо створення системи виховної роботи по формуванню гармонійної особистості з високим почуттям гідності і поваги до України та її героїв.

Результатом семінару стало вироблення та прийняття методичних рекомендацій щодо здійснення аксіологічного підходу у педагогічному процесі з метою формування в учнів соціально значущих цінностей, які виступають загальним орієнтиром їхньої соціальної активності у складних і неоднозначних умовах сучасного суспільства.

 

 

Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Форма входу
Сайт МОН
Педпреса
Новини освіти

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz